Мама заплатила за груші 60 гривень, а за яблука 48 гривень. Відомо, що ціна 1 кілограма груш на 8 гривень більша, ніж ціна 1 кілограма яблук.
[email protected] в категроии Алгебра, вопрос открыт 04.02.2018 в 16:16
Визначте, скільки кілограмів яблук і груш купила мама та за якою ціною, якщо яблук мама купила на 1 кілограм більше ніж груш
0 ответов
Нет результатов.
Оставлять ответы могут только авторизированные пользователи.
Зарегистрируйтесь или авторизируйтесь на сайте чтобы оставить ответ на вопрос.
Зарегистрируйтесь или авторизируйтесь на сайте чтобы оставить ответ на вопрос.